-=WaR-3 Pro=- Warcraft 3 for Cs 1.6 srv

War3Pro OnLine Gaming Üye OLunuz Lütfen...
-=WaR-3 Pro=- Warcraft 3 for Cs 1.6 srv
Site Tasarımı Bastan Editlenmiştir... Forum Adresimiz www.war3progame.yetkin-forum.com veya www.war3pro.tk BunLardan Giriş Yapınız Lutfen...

VEDA MEKTUBU.. [TÜM WAR3PRO AİLESİ OKUSUN LÜTFEN..]

Paylaş
    SaFa*
    Albay
    Albay

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 120
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/06/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 22
    <b>Nerden</b> Nerden : TuRizMin C€NN€T!~~MaRMaR!S
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 27
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 182

VEDA MEKTUBU.. [TÜM WAR3PRO AİLESİ OKUSUN LÜTFEN..]

Mesaj tarafından SaFa* Bir 23rd Ağustos 2010, 17:14

Arkadaşlar bu son bilgisayara girişim olduğundan dolayı fazla uzatıcam.. Smile Bu biR veda mektubu.. Sad MAlum güzel yaz tatili bitmek üzere.. Okulların başlamasına 1 aydan az kaldı.. Dershaneler başladı.. Ben bu server'da bu ailede bu sevginin içerisinde AYAKTA DURMAYI , AĞIRLIĞIMI KOYMAYI , BİR BÜTÜN OLARAK SEVGİYİ YAŞAMAYI , BÜYÜKLERİME SAYGI GÖSTERMEYİ öğrendim.. Sad Peki kimin sayesinde..? Teker teker sayıcam şimdi...!! Saygıyımı..? 4 Ay'da da olsa edindiğim kardeşim TaLha'dan öğrendim.. Beni bu server'a bağlayan bir kişi olan Mustafa Abi'mden öğrendim..! Bu server'da bana pro olmayı öğreten CaneR abi'den öğrendim...!!! Sad Ayakta durmayımı..? Başta Mustafa abi'den öğrendim.. Wolkan Abi'den öğrendim..! Talha'dan öğrendim..! Ağırlığımı koymayımı..? Mustafa abi'den öğrendim..! CaneR abi'den öğrendim..!! Talha'dan öğrendim..!! War3pro'da iyi oynamayımı..? Talhayı izleyerek öğrendim..!! CaneR abi'nin verdiği serverlarda kendimi geliştirerek öğrendim..!! CaneR abi'min söylediği zamanın 4 katı kadar çalışarak öğrendim..!!

PEKİ SEVGİYİMİ..? SİZ WAR3PRO AİLESİ'NDEN ÖĞRENDİM...!!!!!!!!

Şimdi sıra sıra server'da olan herkesle ilgili içimden geçenleri sölicem.. Sad

Başta Mustafa Abi..

Abi sen o foruma bu server'ın reklamını yapmasaydın , ben şimdi sizin bu sevgi dolu ailenize giremicektim.. Benim yönetimimi beğendiğin için sana çok teşekkür ediyorum.. Ayrıca bana ilk adminlik deneyimimi yaptırdığın için sana minnettarım.. Sad

Server'ın ciddi ve sempatik mod.u ve admini Wolkan Abim..

Sen bana bu server'a alışmam için çok yardım ettin.. Sad Çok teşekkür ederim sana.. Bu server'a en çok yararı olan kim deseler düşünmeye gerek kalırmı..? Smile

ServeR'ın en saygıdeğer abisi CaneR abi..

Bana Sadece war3pro deil 1 yıl önce bıraktığım cs'yi war3moduyla beraber olmak üzere propublic olarak ta öğreten ve eğiten abim.. Sana da çok teşekkür ediyorum.. Sad

Beni Cs oynarken güldüren Kankam BuRak.. Smile

Seni diğerlerinden sonra tanısamda.. En çok ısındığım arkadaşlarımdan birisi oldun.. Ayrıca senle dm serverlarda yaptığımız maceralar için sana çok teşekkür ediyorum..

Ve en sona Bu server'da bana gerçek kardeşi gibi davranan bir arkadaş.. TaLha..!!

Seni anlatmaya satırlar yetmez.. Sen Cs'de ve gerçekte kardeşimsin ve de olucaksın.. Cs oynarken seni izlemek bi ayrı oluyo.. Smile Vurulduğun zaman kızdığında yüzünü görmesemde görmüş kadar oluyorum.. Yazdıklarından yüzünü bile tahmin ediyorum.. Smile Bana hiç Msn'de Cam açmamış olsanda ben sana açtım.. Smile Ayda bir net cafeden msne ve siteye girebilirsem bide War3pro server'ımıza giricem.. Smile Msn'de olmazsan çevrimdışı ileti atarım yazışırız.. Smile Seneye yaz tatili başlayana kadar görüşmek üzere kardeşim.. Seni unutmıcam.. Seni o lanet olası okul ve sbs bitene kadar unutmıcam..!! He bu arada artık her namazı kılabiliyorum.. Ramazanda'da teravih namazlarına her gün giridoyrum.. Ve her namazdan sonra seninle o gün konuşmamızı diliyorum.. Smile Görüşmek üzere kardeşim.. Kendine lütfen çok iyi bak.. Sad Sad Sad

Yazmadığım arkadaşlarım varsa onlarıda ne kadar sevdiğimi bilmelerini istiyorum.. Size Çok Teşekkür ediyorum bana bu sevgiyi yaşattığınız için..Gelcek yıl son Sbs sınavıma giricem.. Bu yıl 8. Sınıfa geçiyorum.. Gelcek yıl sbsde eğer yüksek bir puan yapabilirsem Muğla Anadolu Öğretmen Lise'sine Giricem.. Bana Şans dileyin.. Ve beni bu server'da olduğum 4 ay boyunca sevmeyen biri varsa ve bunu hep sakladıysa lütfen şimdi söylesinn yoksa ona hakkımı helal etmem.. Ama lütfen dürüst olun.. Ben bu 4 ay içerisinde yaşadıklarım ve gördüklerimle çok tecrübe kazandım.. Hayatta war3pro gibi.. Yaşadıkça Tecrübe kazan ve her yıl bir level atla.. Ve yeni özellikler kazan.. Wink Görüşmek üzere War3Pro Ailesi...!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Şu anda gerçekten ağlıyorum.. Sad

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.. SADECE BAKIP GEÇİCEK MİSİNİZ..?

En son SaFa* tarafından 23rd Ağustos 2010, 18:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Harikaa
    TümGeneral
    TümGeneral

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 197
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/03/10
    <b>Nerden</b> Nerden : Bursa
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 288

Geri: VEDA MEKTUBU.. [TÜM WAR3PRO AİLESİ OKUSUN LÜTFEN..]

Mesaj tarafından Harikaa Bir 23rd Ağustos 2010, 18:16

Seninle serverda ne kadar görüşmesekte forumda kanımın ısındığı birisin :)O sbs nin allah belasını versin benide oyundan uzak tutumuştu(ne kadar tutumuştu tartışılır ama tutmuştu Laughing)Sana kolay gelsin üzüldüm bırakmana.Ama birde sanki hiç gelmiyecekmişsin gibi yazmışsın :)Sana kolay gelsin sbsnin o kadar abartıldığı kadar bi tarafı yok ama sen abart daha iyi yerlere git afro
    DV.CYRAX (-Anarchy*)
    TümGeneral
    TümGeneral

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 159
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/01/10
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 276

Mesaj tarafından DV.CYRAX (-Anarchy*) Bir 23rd Ağustos 2010, 18:30

ula cok uzun yazmışssın okumaya üşeniyorm Very Happy:D lol!

KNOCKOUT
    Onbaşı
    Onbaşı

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 20
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 34

Mesaj tarafından KNOCKOUT Bir 23rd Ağustos 2010, 23:43

Safa okurken duygulandım napmışın kardeşim Very Happy
    seeney inş görüşürüz bende sna yazarım arada mesaj raht ol sen zaten pcdeyim gün boyu bu yılda sabahçı oluyorum o yüzden inş sen girdiğinde bende olurum pc de .
    sende haftada abir elirsin inş sbs ye de iyi çalış bak senel o konuyu konuşmuştuk bana söz vermiştin .
    birde namazlarını sakına ihmalk etme hadi sağlıcakla kal.
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 363
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 26
    <b>Nerden</b> Nerden : Bursa/Mudanya/Burqaz
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 35
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 871

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* Bir 24th Ağustos 2010, 01:40

La nere gittin daha sana moderatörlüğü öğretecektim.. [ işin şaka yanı tabi :F ]

O sbs yi kazan en iyi yerlere gelmeye çalış... Başarıların devamı dileriz... Bizim Acemi Moderatörümüz... Wink

Kendine iyi bak Allah'a Emanet oL .... seneye görüşmek üzere sağlıcakla kal tabi ben öss girceğim için o biraz zor olcak Very Happy
    Mysti.win
    Albay
    Albay

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 106
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 34
    <b>Nerden</b> Nerden : ankara
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 158

Mesaj tarafından Mysti.win Bir 24th Ağustos 2010, 14:13

oyun nedir olm alt tarafı sanal alemden hobılerı paylasmak gibi birşey okul daha onemlı tabı oyun kurtarmayacak senı bız her zaman burdayız senın okulun derslerın guzel olsun bu zaten bıze guzel bır hediyedır Allah zihin acıklıgı versın seneye gorusuruk Smile
    Just Watch Mithrandir
    Çavuş
    Çavuş

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 36
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 28
    <b>Nerden</b> Nerden : Antalya ~ İstanbuL
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 6
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 171

Mesaj tarafından Just Watch Mithrandir Bir 24th Ağustos 2010, 19:03

Aynen Biz her zaman buRdayız..Gün Gelicek Serbest Olucaksın Sana Kimse karışamıcak ve o gün Ben Swde Seni beklyoR olucam Ama o gün bugün değiL Cool Bugün Hayatını Kurtarma Geleceğini Kurtarma günü..Allaha Emanet Ol Safacım..
    SaFa*
    Albay
    Albay

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 120
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/06/10
    <b>Nerden</b> Nerden : TuRizMin C€NN€T!~~MaRMaR!S
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 27
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 182

Mesaj tarafından SaFa* Bir 24th Ağustos 2010, 21:10

Hepinize Teşekkür Ediyorum.. Size söz veririm ki o sbs'den en iyi puanı alarak istediğim okula gidicem ve işte o zaman ver elini 24 saat Cs.. Sizde Allaha Emanet OLuN.. Seneye Göürşmek dileğiyle.. He bide pcden sw sitesini silmiyorum geldiğimde sw sitesi dursun hee.. Very Happy Hadi ßß.. Wink
    ArkaTamp10
    KorGeneral
    KorGeneral

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 238
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/01/10
    <b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL # Kadiköy
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 39
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 494

Mesaj tarafından ArkaTamp10 Bir 25th Ağustos 2010, 03:12

sbs akar safa sbs yi kest yolun açık olsun seneye görüşürük.

güzel komposizyon yazıyon ha Wink
    excLa4im < Time 0weR`
    Binbaşı
    Binbaşı

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 92
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/06/10
    <b>Nerden</b> Nerden : Malatya
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 159

Mesaj tarafından excLa4im < Time 0weR` Bir 26th Ağustos 2010, 14:10

hepsiniz yazmışsın bari Forum arkadaşlarınıda yazsaydın her nekadar seni Sw de pek görmediysemde forumda kaynaştığım birisin Sbs de Allah yardımcın olsun bu seneyi atlat 9 -10 da keyfine bak unutmaki 12 de asıl sınav Öss var. Seneye inş. iyi bir yeri kazanmış şekilde Sw ye mutlu girmeni temenni ederim Haydi Allaha emanet ol.

Yns.tr

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 4

Mesaj tarafından Yns.tr Bir 20th Aralık 2010, 20:34

cok iyi biriydin walla dicek bişi bulamıorum
    eger bu yazıyı sen yazdıysan zaten +450 garanti demektir ins kazanırsın SmileSmile

Forum Saati 22nd Ocak 2019, 13:49