-=WaR-3 Pro=- Warcraft 3 for Cs 1.6 srv

WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR 2mmhl510

War3Pro OnLine Gaming Üye OLunuz Lütfen...

Join the forum, it's quick and easy

WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR 2mmhl510

War3Pro OnLine Gaming Üye OLunuz Lütfen...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Site Tasarımı Bastan Editlenmiştir... Forum Adresimiz www.war3progame.yetkin-forum.com veya www.war3pro.tk BunLardan Giriş Yapınız Lutfen...

5 posters

WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR

Mysti.win
    Mysti.win
    Albay
    Albay

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 106
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 39
    <b>Nerden</b> Nerden : ankara
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 158

WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR Empty WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR

Mesaj tarafından Mysti.win 25th Ağustos 2010, 21:32

arkadaşlar öncelikle windows 7 ve vistada ss alamayanlar için yazıyorum aynen uygularlarsa ss alabılırler ve kendılerını temıze cıkarabılırler öncelikle cs optıon(ayarlar) kısmından keyboard(klavye) sekmesınden tek tusla ekran goruntusu almak ıcın bır tus ayarlıyorum ben o yu tercıh ettım sız degısık alabılırısnız.

WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR 3249

bunu uyguladıktan sonra oyuna gecıp ss almak ıcın uygun pozısyonu secıp tusa basmanız yeterlı olacaktır

WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR 3135

resımlerı otomatıkman cstirke nın içine atar

WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR 3270

ordan alıp upload yapabılır ada admının msnsıne atabılırısnız bu arada resımlerı bmp formtında kayıt edıyo daha hızlı gonderım yapmak ıcın resımı paıntte duzenle yapıp jpg.jpeg formatına cevırırp atarsanız sanıyelerınız almaz bu ıs kokay gele
    Harikaa
    TümGeneral
    TümGeneral

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 197
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/03/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 27
    <b>Nerden</b> Nerden : Bursa
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 288

WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR Empty Geri: WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR

Mesaj tarafından Harikaa 25th Ağustos 2010, 23:32

Ben o tuşu mouse 3 e ayarladım çok rahat oluyor bugları falan saniyesinde alabiliyorm elim moustayken sadece orta tuşa basıyorm hepsi o Smile
    NWO|qrowLinq`~#
    NWO|qrowLinq`~#
    Yüzbaşı
    Yüzbaşı

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 75
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 30
    <b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL'dan :)
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 5
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 231

WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR Empty Geri: WİNDOWS 7 VE VİSTA DA NASIL SS ALINIR

Mesaj tarafından NWO|qrowLinq`~# 26th Ağustos 2010, 23:35

abi windows 7 kullanıyorum onları yapmaya hiç gerek yok .. bind h snapshot yazın h ye basın cstrike içine geliyo resimler bu kadar ugrasmaya gerek yok ... mouse topuna ayarlamak istiyosanızda bind mouse3 snapshot yazabilirsiniz Wink ...
    HoH | Aquarius*
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 363
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 32
    <b>Nerden</b> Nerden : Bursa/Mudanya/Burqaz
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 35
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 871

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* 31st Ağustos 2010, 07:36

Baya Kişiden Ss Alamıom DeLi Olcam Yaw Çaktırmadan sxe_screenden çekmenin yolu yokmu şu win7 kulalnanlardan :S
    DeadLy || 3rRoR!!
    Er
    Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 36
    <b>Nerden</b> Nerden : Tekirdağ
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 15

Mesaj tarafından DeadLy || 3rRoR!! 12th Eylül 2010, 23:32

Win7 kullanıyorum ss almak için herşeyi denedim..Olmuyo almıyo..belki cs sürümümde hata vardır bilemem ama almıyo işte..bind yaparak konsoldan ayarladım işe yaramadı config.cfg yi editledim ordan bi tuşa ayarladım işe yaramadı oyun ortasında optionsa girip tuş deiştirdim yine işe yaramadı..A-LA-MI-YO-RUM
    DeadLy || 3rRoR!!
    Er
    Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 36
    <b>Nerden</b> Nerden : Tekirdağ
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 15

Mesaj tarafından DeadLy || 3rRoR!! 18th Aralık 2010, 20:11

Sorun tamamen kullanıcı denetimlerinden kaynaklanıyo..test edildi onaylandı..Eğer bilgisayarınızda bi virüs programı varsa kullanıcı denetimleri zaten kapanıp olayı virüs programına bırakıyo ne alaka diyeceksiniz belki
    Ss çekerken yeni bi dosya oluşturuluyo kullanıcı denetimi açıkken oyunda size soramadığı için bu dosyayı oluşturmuyo..Ya hiç virüs programı kullanmadan sadece valve dosyasına bütün izinleri vereceksiniz yada bi virüs programı yükleyip mustafa abinin dediklerini yapacaksınız..

Olayı çözmemde yardımcı olan Edip Harun Çakır Beyefendiye teşekkürü bir borç bilirim Very Happy

Forum Saati 29th Mart 2024, 15:46