-=WaR-3 Pro=- Warcraft 3 for Cs 1.6 srv

Orclar için düzenleme isteği... 2mmhl510

War3Pro OnLine Gaming Üye OLunuz Lütfen...

Join the forum, it's quick and easy

Orclar için düzenleme isteği... 2mmhl510

War3Pro OnLine Gaming Üye OLunuz Lütfen...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Site Tasarımı Bastan Editlenmiştir... Forum Adresimiz www.war3progame.yetkin-forum.com veya www.war3pro.tk BunLardan Giriş Yapınız Lutfen...

+3
HoH | Aquarius*
Harikaa
mugayir
7 posters

Orclar için düzenleme isteği...

mugayir
    Er
    Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 38
    <b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 13

Orclar için düzenleme isteği... Empty Orclar için düzenleme isteği...

Mesaj tarafından mugayir 9th Eylül 2010, 04:38

Öncelikle merhabalar. Orclar için yapılması gereken birkaç düzeltme var. Uzun zamandır war3ft serverlarda oynuyorum ve girdiğim tüm serverlarda orclar için durum altta yazdıklarım gibi.

1- Shopmenu2 'den alınan ve 10sn de bir verilen bomba orclar için diğer ırklardan farklı olmlı yani hg gibi 2-3-4 kat damage vermelidir. Oyunun başında alınan hg farklı, shopmenu2' den alınan hg farklı. Bunun biraz mantıksız olduğunu düşünüyorum.

2- Sadece orcların atıığı hg' ler için atılan bombanın ardından kırmızı ışık çıkmalı yani atılan bombanın kritik veya normal hg olduğu anlaşılmalı. Serverda kim bomba atsa arkasından kırmızı ışık çıkıyor. Halbuki ct' de böyle bir durum söz konusu değil. Normalde bu sadece orclar için geçerli bir durumdur.

Yazdığım durumlar dikkate alınırsa sevinirim. Şunu da belirmek isterim gerçekten çok kaliteli bir server kurmuşsunuz, player seviyesi üst düzeyde. Bu kaliteyi korumanız dileğiyle saygılar...
    Harikaa
    TümGeneral
    TümGeneral

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 197
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/03/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 27
    <b>Nerden</b> Nerden : Bursa
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 288

Orclar için düzenleme isteği... Empty Geri: Orclar için düzenleme isteği...

Mesaj tarafından Harikaa 9th Eylül 2010, 04:48

Cevaplar:
    1-)Orc ırkı zaten çok güçlü bir ırk shopmenu2 deki 10 saniyede bir bomba getirilirse çok daha güçlenir o zamanda serverın zevki kalmaz .Zaten millet orclardan bıkmış durumda sen güçlendirmeye çalışıyorsun.Orclar çok güçlü olduğu için böyle bi özelliğin olması iyi olmaz.

2-)Ct de böyle bir durum söz konusu değil demişsin anlıyamadım bunu ?Bir zamanlar sadece orc bombalarının arkalarında çıkıyordu bu kırmızı şey.Zaten buda orclara bi yararı olmamış gibi gözüksede çok yararı olmuştur.Çoğu kişi arkasında bomba falan patlayınca orc değildir diye kaçmıyor ama patlayınca bom Smile

Orcların gücüne örnek verecek olursak orc bombası beni bir keresinde 8 vurarak 145 hpden geriye 20 hp bırakmıştı Smile.Birde bombasız ekstra zararlarında adam 145 hpye 30 vurmuştu tek atmıştı bana Wink

Sonuç olarak 2 eklentiyede gerek olmadığını düşünüyorum
    HoH | Aquarius*
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 363
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 32
    <b>Nerden</b> Nerden : Bursa/Mudanya/Burqaz
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 35
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 871

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* 9th Eylül 2010, 05:15

Harikaya Katılıyorum.. Birde dikkat edebilirsiniz diye düşünüyorum.. Orc bombasını skilinde seçmiş birisi başka bir ırkla kıyaslandığında orc bombasındaki ışık normal bombalara göre daha fazla ve kalın kırmızı ışık yaymaktadır.. Shopmenu2dekilerede başlangıçta alınan hgler gibi olursa herkes orc olur o zaman serverda herkes orc olur bu kezde herkes senin dedğinin tam tersini söyler.. Şu anda herşey tam düzeyinde gidiyor.. sadece chamleon ırkı düzeltilecek... başka bir sorun yok diye düşüyorum..

SAYGILAR.. wLqN*
    NWO|KAYA
    Çavuş
    Çavuş

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 39
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/08/10
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 50

Mesaj tarafından NWO|KAYA 9th Eylül 2010, 06:20

la yuru qit manyakmsn nesn Very Happy adam cidd ciddi konu açmş abi yok böle bi olay Very Happy
    mugayir
    Er
    Er

Mesaj tarafından mugayir 13th Eylül 2010, 00:34

Neutralizer hariç diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum yorumları için. Forumun bu kısmı öneriler için ayrılmış bir bölüm. Bu konuda topic açmayın diye birşey belirtilmemişSmile Dediklerinize katılıyorum fakat şöyle birşey de söz konusu. Orc'lar shopmenu'den bomba alacakları için helm alamayacaklar ve dolayısıyla sık sık headshot yiyecekler. Merak ediyorum oyuna helm almadan başlayan kaç kişi var:) Bunun yanında dikkat ederseniz playerlar orcları sadece mole olup bomba bırakmak için kullanıyorlar. Bunun dışında serverda bir orcun yüzünü gören cennetlik:) Başka serverlarda gördüklerime dayanarak konuşuyorum shopmenu2 den bomba alan orclar düşündüğünüz kadar güçlü olmuyor ve genellikle headshottan ölüyorlar. Dediklerimi düşünürseniz sevinirim. Zira şu durumda kimse humanı, elfi, undeadı, assassini, crpyt lordu bırakıp orc seçmek istemez. İsterseniz classlar için bir istatistik çıkarabilirsiniz. Tabiki takdir sizindir saygılar...
    Harikaa
    TümGeneral
    TümGeneral

Mesaj tarafından Harikaa 13th Eylül 2010, 00:56

Orc zaten para sıkıntısı olmayan bir ırk adamı gördüğü zaman helm çekmek çok kolay birşey Smile.Birde orcun yüzünü gören mole haricinde gören cennetlik demişsin ben molede orc bombasıyla 1 adam alanda biliyorm b tünele bomba atıp 8-9 kişi alanıda biliyorum.Böyle birşey çok saçma olur orc o zaman geçiçeği her yere bombasını atar temizler zaten ct rush atamıyor öyle bi saçmalık var adamlar base veya pusuda yapamaz.Orc bombası birde çok uzaktanda etkiliyor Smile.Şimdi düşün ctsin adamlar tünel bekliyor 3 tane orc shopmenuden çekmişler 10 saniyede hg getiri adamların pusucakları yerlere hg atıyorlar ne olur bu işin hali biliyormusun ?
    HoH | Aquarius*
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 363
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 32
    <b>Nerden</b> Nerden : Bursa/Mudanya/Burqaz
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 35
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 871

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* 13th Eylül 2010, 03:01

Zaten Orc Bombasını Adamı Görmeden Atacaksın 1 hp si kalan bir orc ırkını seçmiş player alıyor eline bombayı geçiyor kuytuya yani çakallık yapıyor gelen öldürsünde oda bombadan ölsün diye bizim serverla diğer serverlarıda kıyaslamassan iyi olur çünkü bizim farkımız bu orc ırkı ile ben oynuyorum ben her ırkla oynuyorum hatta Ve orc ırkını sevenlerde var onla oynayanlarda..
    mugayir
    Er
    Er

Mesaj tarafından mugayir 13th Eylül 2010, 03:42

Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyim bu server farklı, bu bizim farkımız gibi şeyler söylenmemeli. Birşey güzelse mantıklı geliyorsa yapılır yeniliklere açık olmak lazım:) Ben oyunda elfim. Level 3 kritik skilim var. 3 bombamdan biri kritik vurup adamı 100hp ile öldürüyor. Kritik vurmasa bile normal bombayla iyi atınca 70-80hp götürmek mümkün. Siz 1hp ile adamı bomba atmadan vuramıyorsanız o ayrı birşey. Mağdem orcların bombaları 1 kere atış ile sınırlı o zaman elflerde evasion skili ile bir kere kaçtıktan sonra kullanamasın o raund boyunca. Benim demek istediğim her oyuncu belli ırkları kasıp sürekli onlarla oynamasın. Oyunda öldükten sonra bakıyorum herkes ya human ya undead yada elf. Tamam her ırk ile zevk için birkaç el oynarsın o ayrı ama her playerın sürekli oynadıkları ırklar belli. Zaten exp kasmak zor iş herkes bir ırkı seçsin onda exp kassın. Bunun için de belli başlı ırkların özelliklerinin diğer ırklara göre biraz daha üstün olması yerine; diğer ırklara da cazip şeyler getirilmeli ki onlar da kullanılsın.
    Harikaa
    TümGeneral
    TümGeneral

Mesaj tarafından Harikaa 13th Eylül 2010, 04:01

Herkes orclardan bıkmış durumda sen güçlendirmek istiyorsun anlamadım gitti.Madem 70-80 hp götürüyorsun normal bombayla 1 orc bombası sorun olmaz diye düşünüyorum.Şuan için bütün ırklar eşit
    mugayir
    Er
    Er

Mesaj tarafından mugayir 13th Eylül 2010, 04:12

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Sadece bir öneriydi. Çok hızlı cevap veriyorsunuz, playerlarla çok ilgileniyorsunuz. Kalitenizin sürekli olması dileğiyle kolay gelsin...
    Harikaa
    TümGeneral
    TümGeneral

Mesaj tarafından Harikaa 13th Eylül 2010, 04:14

Sende bizi övdüğün için teşşekkür ediyorum.Smile.Sanada orcla kolay gelsin Laughing
    Mysti.win
    Mysti.win
    Albay
    Albay

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 106
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 39
    <b>Nerden</b> Nerden : ankara
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 158

Mesaj tarafından Mysti.win 17th Eylül 2010, 03:37

bende yorumumu eklıyeyım
    mugayır eger senın dedigın gıbı bır uygulama getırirsek herkes ama herkes orc olmak ıster sılahlar yerıne hg ler konusur serverde orcun hg ozellıgı yanlızca baseden aldıgı hg lerle kısıtlıdır zaten 16 kısılık dusman ordusuna 3 orc 3 hg atsa yerle bır oluyor senın deyımınler 3 orc shopmenuden ozellıgı alsa her 10 sanıyede 3 hg demek bu da gorevı zorlastırır kı baska ırklara egılımıde azaltır ama bunun bır antısı olsa dedıgın dogrudur tabı antısı olmadıgı ıcın bu boyle ıyıdır
    NWO|qrowLinq`~#
    NWO|qrowLinq`~#
    Yüzbaşı
    Yüzbaşı

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 75
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 30
    <b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL'dan :)
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 5
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 231

Mesaj tarafından NWO|qrowLinq`~# 24th Eylül 2010, 09:49

kardeşim 2. sini hiç okumadım bile 1. sinde shopmenu2 den 6 ya basıp bomba alırsın sora shopmenu2 den 7 e basarsın bomba yine orc bombasına döner .. fark yok yani Wink
    NWO|ADAM LAMA [diFeranSiy
    NWO|ADAM LAMA [diFeranSiy
    Çavuş
    Çavuş

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 33
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/03/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 33
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -1
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 55

Mesaj tarafından NWO|ADAM LAMA [diFeranSiy 1st Ekim 2010, 20:54

Zaten orc bombası fark ediliyor ki , la hangi gözlerle oynuonuz siz oyunu ? Orc bombun görüntü farkı war yani dikkatli bakın . . Wink

Forum Saati 27th Nisan 2024, 10:23