-=WaR-3 Pro=- Warcraft 3 for Cs 1.6 srv

Bazı bulduğum nick nameler Ve Şekiller ;) BAZI SÖZLER... Fakat +16 ;) 2mmhl510

War3Pro OnLine Gaming Üye OLunuz Lütfen...

Join the forum, it's quick and easy

Bazı bulduğum nick nameler Ve Şekiller ;) BAZI SÖZLER... Fakat +16 ;) 2mmhl510

War3Pro OnLine Gaming Üye OLunuz Lütfen...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Site Tasarımı Bastan Editlenmiştir... Forum Adresimiz www.war3progame.yetkin-forum.com veya www.war3pro.tk BunLardan Giriş Yapınız Lutfen...

3 posters

Bazı bulduğum nick nameler Ve Şekiller ;) BAZI SÖZLER... Fakat +16 ;)

HoH | Aquarius*
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 363
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 32
    <b>Nerden</b> Nerden : Bursa/Mudanya/Burqaz
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 35
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 871

Bazı bulduğum nick nameler Ve Şekiller ;) BAZI SÖZLER... Fakat +16 ;) Empty Bazı bulduğum nick nameler Ve Şekiller ;) BAZI SÖZLER... Fakat +16 ;)

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* 20th Ağustos 2010, 05:25

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶S3RS3R!C@Cuq ׺°”˜`”°º× ќiм üzєвiLiя вєиi вєиdєи вαşкα? нєяşєч вєиdє вαşLαя вєиdє вітєя ׺°”˜`”°º× ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

٩(͡๏̯͡๏)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶ Ölünüzü Dirinizi Her Gün Biriniz Bir Gün Hepinizi ......!!!٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶

SєяSєяi σLυρтα уαтαKLαя∂α υηυттυKLαяıмız∂α ∂єуiL ∂єLiKαηLı σLυρтα ∂σKυηмуα ßiLє Kıуαмα∂ıKLαяıмız∂α αяα∂ıк αŞKıı

R€Kâ߀† €†m€m R€Kâ߀† ЧâRâ†ıRım 0nâ ßunâ D€qîL ߀n SâD€c€ DâLqâmâ ßâKâRım ٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶

x©️¶¶á4¤Ú┼ÃI=╝ßçO¾♫sûn│©️│○••○xÜ,W▬0☺️☺️▬M◘Xx©️şM•M•a○○○◘○B◘XX¬Y%>Lùºíİ╩â.(‼️|♀ù%«╠ä↔️‼️¥i¥oãÿã{øÉ^;´QÒ│││#Ò¬♫Ã∟•○©️ş♫Ä«Ü╝◘•◘ò•←§☻ q}¤ ♣️♣️•◘•☺️☺️i•█9ª☺️↔️ê♣️+♣️☺️♀◘○○♠️♠️♠️♦️•○♦️♣️☺️☺️♥️§◘•ô○"╦☺️☺️•$☻◘♥️c○♥️?♥️│○♣️♀§

Bekledm Evn Önnde Görmk İstedm Sn Br Kre Vedlaşp Gdecektm Askre Çkmadn Bnm İçn Pencerye Çkmadn Son Kz Olsn Gözlerme Bakmadn... Nednse Sn Bni Hç Takmadn.. Farketmz O Kz Sni Sevmesde Farketmz Gzlerne Bkmasda Farketmz Kardşlern Sni Asla Terketmz... Laylalay..

ЯIПGӨ $ΛΚ$ΛΚGIレレΣЯ ---- Ultima Onlinedeyken Pvp Shardda Girdiğim İlk Guild
    || 乇刀乇乙 ||

╠╩╦╝ §╦€FÃN ╠╩╦╝

Cs'Dey'm R@H@TSıZ €Tm€ R€Kâ߀† €†m€m R€Kâ߀† ЧâRâ†ıRım 0nâ ßunâ D€qîL ߀n SâD€c€ DâLqâmâ ßâKâRım ٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶

|| ╠╩╦╝ §╦€FÃN ╠╩╦╝ || §€Я§€Я!!c��cuq ׺°”˜`”°º× ќiм üzєвiLiя вєиi вєиdєи вαşкα ¿ нєяşєч вєиdє вαşLαя вєиdє вітєя ׺°”˜`”°º×

|̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿| |͇ ͇ ͇ ͇ |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ |̿ V ̿| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ | |̿ \͇| |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿| ̿ ̿|̿

Benim Yaşadıklarım Senin Hayalin Bile Olamaz Gülüm…

ßiLiYoRSaN KoNu$ ißRéT aLSıNLaR... ßiLMiYoRSaN SuS aDaM SaNSıNLaR...

OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız..!!!

Duygularıma Esir Oluyorum Seni Görünce İnsan Bin Kere mi Yanıyor Bir Kere Sevince...

Ruh Bedenden Ayrılıyor Çekimine Girdim Bir Kere Daha Yandım Ama Canım Gördüğüme Sevindim...

- adí ;; '' T'' sOyadi ;; '' D '' yerí ;; '' KALBÍM '' degerí ;; '' ÓMRÚM ''

!!!___250 qR(am)ına qÜweNipte qÖtün kaLkmaSn...dikkAt Et dE.. biqÜn biRi pAtLatmaSnn__!!!

(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̅ ̲a̲̅я̲̅l̲̲̅̅b̲̅o̲̅r̲̅ o̲̅̅_̅_̅_̅()ڪBIZDEKI ALISKANLIK!!!

(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅W̅ ̲i̲̅n̲̅s̲̲̅̅t̲̅o̲̅n̲̅ K.̲̅̅_̅_̅_̅()ڪBendeki Alı$KaNLıK!!!

[piςLiк мi] üSтüмüzє γσк [Sєωqi мi] öLüмüηє [aşк мı] єη qüzєLiηє [dσSтLuк мu] ćaη ωєяiяiz [ihaηєт мi] aηaSıηı S1кєя1z!

2 DaKiKa SaLaĞı OyNaRıM BiR ÖmÜr ApTaLıM OluRSuN

Artík Bén vaZqéCtimm yanLiZzlíqi SéCtimm ,,, dOkunma ßana !!!

BeLqi Sana Sevmeyi Öğretemem.... Ama Sende Bana Unutmayı Öğretemessin....!!!!

Benim iLgileNmeDikleRim Sizin PeŞLeRinDeN KoştuklaRınızdır. . Alayına Y.O.L ٩(-̮̮̃-̃)۶

Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı

GeLmiCeGini ßiLe ßiLe ßeqLemek...!!! SaÇma GeLior arTık ßana ßaşkaSıyLa muTLuySan SewdiGim HaramSın arTıkkk ßana

hep içine aTan hiç ßişeyi kaFasına Takmıyo qißi qörünen muTLuLuk roLü oynayan ChoCuk arTık roLünü ıi oynayamıyor...!!!

Hiç ßir Sewap muTLu eTmedi ßeny SeninLe GirdiGim GünaHLar kadar

î¢îmdekî pî¢ ; ßéni térkétmé hî¢ .. Elimden Gelse Sevmezmiyim Hic Ama Napim , Kalbim piç

izi EskiLer Tanır, YeniLer İbret ALır... Şarapsız Durmayız Esrarsız KaLmayız Çekeriz Emaneti si.eriz ADALETİ

kader tanistirdi, kader ayirdi, o aska inanmadi...sil göz yaslarini, sakin aglama O KALBINLE oYNADI

Kır kaLßimi GonLun oLsun aL HerSeyi Gozun DoySun Simdi ßasKa ManiTaLarLayım ßuda Sana Kapak oLsun

miLLeT öpüşmeyi aşk Sanıyor ßiz SevqiLimizin qözLerine ßakmaya kıyamazken

onlar SOsyeteNİN CoCukLArı Biz WAroŞLaRın PİSkoPaTlaRı onlaR TakaR BEliNe KaLitE keMeR bİİz taKArıZ BeLimiZE 30'Luk DönER...!!!

OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız..!!!

R€Kâ߀† €†m€m R€Kâ߀† ЧâRâ†ıRım 0nâ ßunâ D€qîL ߀n SâD€c€ DâLqâmâ ßâKâRım

sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ ÇüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn Çok FaRKLı...!!!

Seni Ben Deilki Gözlerim Sevdi... Gidersen Banane GözLerim AğLasın

SenLe basLadı SenLe bıtıceK bu cOcuk sSendEN Baska Kımseyı sEvMIcEk sevemIYCEK SUSACAK agLıcak ama sonunda mutLu oLacak

SHéи HéЯ DéLikaиLıyı Sévécéq кaDaЯ кaşaЯSaи, ßHéиdé HéЯ кaşaЯı Siкécéq кaDaЯ.. Piç'im

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

ßizim öpüp kokLamaya kıyamadıkLarımız miLLeTin aLTına paSpaS oLmuş...Sikimde oLurmu arTık oLan oLmuş

SєяSєяi σLυρтα уαтαKLαя∂α υηυттυKLαяıмız∂α ∂єуiL ∂єLiKαηLı σLυρтα ∂σKυηмуα ßiLє Kıуαмα∂ıKLαяıмız∂α αяα∂ıк αŞKıı

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez sarhoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez

єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт

ѕєν αмα уüяєктєη σℓѕυη, gєℓ αмα євє∂ι σℓѕυη, gι∂єяѕєη вєηι∂є göтüя, gιттιgιмιz уєя кαяα тσρяαк σℓѕυη

нιç KιмSє ßєηi нαуαтıη∂αη тαмαмєη Siℓємєz...iziм Kαℓıя уα уüяєqiη∂є уα ∂α ßє∂єηiη∂є...уüяєqiη уσKSα яαнαт σℓ..iziм ßє∂єηiη∂є!!!

diγσяLaямıŞ кi ' вu Çσćuк SєяSєяi вu uSLaηмaz вuηdaη adaм σLмaz ' кuSuяa вaкмaγıηda ' γaηLıŞ haγaт dσğяu γaŞaηмaz.' .

(Zengin Piçleriii) SerseriLer Sevmeyi Bilmezmiş ! O Zenqin ZübbeLEre Sorun, BakaLıM SeVMeyi Kimden ÖğrenmişLeR… EllErimiz havada Gideriz Alayına.. Arkana Bakma O Çocuk Firarda Wink
    excLa4im < Time 0weR`
    excLa4im < Time 0weR`
    Binbaşı
    Binbaşı

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 92
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/06/10
    <b>Nerden</b> Nerden : Malatya
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 159

Bazı bulduğum nick nameler Ve Şekiller ;) BAZI SÖZLER... Fakat +16 ;) Empty Geri: Bazı bulduğum nick nameler Ve Şekiller ;) BAZI SÖZLER... Fakat +16 ;)

Mesaj tarafından excLa4im < Time 0weR` 20th Ağustos 2010, 11:37

bu kadar şeyi okumammı düşünmüyorsun demi Very Happy
    HoH | Aquarius*
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

Bazı bulduğum nick nameler Ve Şekiller ;) BAZI SÖZLER... Fakat +16 ;) Empty Geri: Bazı bulduğum nick nameler Ve Şekiller ;) BAZI SÖZLER... Fakat +16 ;)

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* 21st Ağustos 2010, 02:08

Senin Zevkine Kalmış Very Happy ben sadece buldum yazdım Smile xd
    DV.CYRAX (-Anarchy*)
    DV.CYRAX (-Anarchy*)
    TümGeneral
    TümGeneral

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 159
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/01/10
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 276

Mesaj tarafından DV.CYRAX (-Anarchy*) 21st Ağustos 2010, 15:43

wolkan hayırdır içkiyemi verdin kendini
    HoH | Aquarius*
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* 22nd Ağustos 2010, 02:15

SağoL Ama Ramazan Ramazan İçmem Smile xD FazLa İçen Biriside Değilimdir Smile

Forum Saati 20th Mayıs 2024, 14:16