-=WaR-3 Pro=- Warcraft 3 for Cs 1.6 srv

MTR kraL 5 6 ay belki 1 yıl swden ayrıııı :( 2mmhl510

War3Pro OnLine Gaming Üye OLunuz Lütfen...

Join the forum, it's quick and easy

MTR kraL 5 6 ay belki 1 yıl swden ayrıııı :( 2mmhl510

War3Pro OnLine Gaming Üye OLunuz Lütfen...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Site Tasarımı Bastan Editlenmiştir... Forum Adresimiz www.war3progame.yetkin-forum.com veya www.war3pro.tk BunLardan Giriş Yapınız Lutfen...

3 posters

MTR kraL 5 6 ay belki 1 yıl swden ayrıııı :(

MTRkraL
    Er
    Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 32
    <b>Nerden</b> Nerden : Ankara-Sincan
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 12

MTR kraL 5 6 ay belki 1 yıl swden ayrıııı :( Empty MTR kraL 5 6 ay belki 1 yıl swden ayrıııı :(

Mesaj tarafından MTRkraL 23rd Şubat 2011, 08:50

evet arkadaşlar başlıta da belirttğim gibi swden 5 6 ay boyunca yokum (bu benım tahminim çook daha uzun bir süre olabilir bu süre) nedenine gelirsek 2 nedeni var bunun en büyük nedeni sağlığım. ellerimde sinir sıkışması var son günlerde çoook uzun süre pc başında durduğum için baya bi ilerledi. hastalığıda kısaca anlatacak olursam ellerde sürekli uyusma ve ağrı yapıyor bu uyusukluk 1 an için bile geçmiyor bu hastalık çok çabuk ilerlediği gibi çook yawaş iyileşiyor hatta bazı kişilerde hiç iyileşmiyor. internetten bazı hastaların ayzdıgı şeyleri okudum 15 20 yıl çeken var bu hastalığı ama geçmemiş bu hastalık affraid 2. nedene gelirsek üniversteye gidiyorum ilk dönemden 2 tane alttan dersim kaldı Very Happy bu dönem kalmaması lazım o yzuden mecbur ders çalıscam artık Very Happy neyse abilerim kardeşlerim dostlarım ben fazla uzatmayayım hepinizi çook özleyeceğim tabi bazı kişileri daha çok özleyeceğim onlar kendilerini biliyorlar zaten Very Happy arada swye konuşmaya gelirim ama oynayamam kırtuldunuz elfimden Very Happy neyse ben gidiyorum herkes kendine iyi baksin Allaha emanet olun görüşmek üzere hoşçakalıııın king king king
    Harikaa
    TümGeneral
    TümGeneral

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 197
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/03/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 27
    <b>Nerden</b> Nerden : Bursa
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 288

MTR kraL 5 6 ay belki 1 yıl swden ayrıııı :( Empty Geri: MTR kraL 5 6 ay belki 1 yıl swden ayrıııı :(

Mesaj tarafından Harikaa 23rd Şubat 2011, 23:10

Bende seni özlüyecem Ömer.İnşallah hastalığın geçer.Allah acil şifa versin.Tam iyileşmeden gelme banlatırım :lol:Kolay gelsin sana Sad
    HoH | Aquarius*
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 363
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/10
    <b>Nerden</b> Nerden : Bursa/Mudanya/Burqaz
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 35
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 871

MTR kraL 5 6 ay belki 1 yıl swden ayrıııı :( Empty Geri: MTR kraL 5 6 ay belki 1 yıl swden ayrıııı :(

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* 24th Şubat 2011, 01:22

Kib Kanka Geçmiş olup yanımıa gelirsin inş tabi unideki alttan derslerini verip ve iyileşince Very Happy
    MTRkraL
    Er
    Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
    <b>Nerden</b> Nerden : Ankara-Sincan
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 12

Mesaj tarafından MTRkraL 24th Şubat 2011, 02:21

inş sizinde dediğiniz gibi geçer ama pek umudum yok Sad geçsinde üniversiteden bütün dersler alttan kalsın vallaha takmam bile Very Happy arada bir girip bi map oynar çıkarım belki bakalım artık zaman neler gösterecek...

Forum Saati 17th Mayıs 2024, 10:58