-=WaR-3 Pro=- Warcraft 3 for Cs 1.6 srv

GELMIS GECMIS BILDIGIM HATIRLADIGIM ARKADASLIGI VE PLAYERLIGI IYI OLAN CLANLAR - Sayfa 2 2mmhl510

War3Pro OnLine Gaming Üye OLunuz Lütfen...

Join the forum, it's quick and easy

GELMIS GECMIS BILDIGIM HATIRLADIGIM ARKADASLIGI VE PLAYERLIGI IYI OLAN CLANLAR - Sayfa 2 2mmhl510

War3Pro OnLine Gaming Üye OLunuz Lütfen...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Site Tasarımı Bastan Editlenmiştir... Forum Adresimiz www.war3progame.yetkin-forum.com veya www.war3pro.tk BunLardan Giriş Yapınız Lutfen...

+20
DV.CYRAX
SaFa*
Mysti.win
FraqmatiC
`Dota ~ RoyaL
c3pK!N` .Berq*
qoodN1ke
DissConnect
8UR4K
Die.HarD | GuGuCan*
ttk.Scarecrow*
BOT | isko
ArkaTamp10
tobeornottobe
Just Watch Mithrandir
NWO|qrowLinq`~#
K0M4NCh3R0
♂ + ♀ = ♥
HoH | Aquarius*
c3pK!N` .MySTeRY*
24 posters

GELMIS GECMIS BILDIGIM HATIRLADIGIM ARKADASLIGI VE PLAYERLIGI IYI OLAN CLANLAR

c3pK!N` .Berq*
    c3pK!N` .Berq*
    Çavuş
    Çavuş

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 43
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/06/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 29
    <b>Nerden</b> Nerden : - Yazılmadı -
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 88

GELMIS GECMIS BILDIGIM HATIRLADIGIM ARKADASLIGI VE PLAYERLIGI IYI OLAN CLANLAR - Sayfa 2 Empty Geri: GELMIS GECMIS BILDIGIM HATIRLADIGIM ARKADASLIGI VE PLAYERLIGI IYI OLAN CLANLAR

Mesaj tarafından c3pK!N` .Berq* 26th Haziran 2010, 20:03

pro maplerde daha iyi oynuyorum bende insan warcrafta alışınca pro oynarken istemdışı duvar diblerine baskıyor human varmı yokmu diye şahsen bende öle oluyor Very Happy klanınız hayırlı olsun alım olucaksa haber verin maç atan klan arıyorum bende

Not: volkan sızı bırakmam ha okuyunca yanlış anlama Very Happy
    HoH | Aquarius*
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 363
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 32
    <b>Nerden</b> Nerden : Bursa/Mudanya/Burqaz
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 35
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 871

GELMIS GECMIS BILDIGIM HATIRLADIGIM ARKADASLIGI VE PLAYERLIGI IYI OLAN CLANLAR - Sayfa 2 Empty Geri: GELMIS GECMIS BILDIGIM HATIRLADIGIM ARKADASLIGI VE PLAYERLIGI IYI OLAN CLANLAR

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* 26th Haziran 2010, 21:59

ne yanlış anlıcam maç atcak team arayabilirsin bak iskender__@windowslive.com Ekle bunu devamlı maç atıyorlar söyle ayarla alırlar senide aralarına...
    `Dota ~ RoyaL
    `Dota ~ RoyaL
    Er
    Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/07/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 27
    <b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL // Beşiktaş
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 19

Mesaj tarafından `Dota ~ RoyaL 7th Temmuz 2010, 17:21

War3 pro'yu sevmemin bi nedenide bu aile gibisin bişi olduqunda seni korurlar savunurlar yeri gelir kızarlar ama hep severler sanki war3 te oynayan herkez bi bütün gibi sevecen sıcak kanlı tam aranacak sw sevgi var dostluk var en önemlisi Saygı var nice seneler Hep war3 te oynadım ve hep War3'de kalacağım böyle bi sw açtığın içinde Teşekkürler Myst.win ( mustafa abi) Very Happy
    ArkaTamp10
    ArkaTamp10
    KorGeneral
    KorGeneral

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 238
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/01/10
    <b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL # Kadiköy
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 39
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 494

Mesaj tarafından ArkaTamp10 7th Temmuz 2010, 21:37

TURKCELLDEN TURKCELL'LIYE TEŞŞEKÜRLER
    FraqmatiC
    Çavuş
    Çavuş

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 32
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/06/10
    <b>Nerden</b> Nerden : İstabul 4.Levent
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -5
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 29

Mesaj tarafından FraqmatiC 15th Temmuz 2010, 03:56

Bende 4 sene oldu bende baya eskiyim xD
    c3pK!N` .MySTeRY*
    c3pK!N` .MySTeRY*
    Çavuş
    Çavuş

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 38
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/01/10
    <b>Nerden</b> Nerden : Ankara/Sokullu (aslen Trabzon)
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 87

GELMIS GECMIS BILDIGIM HATIRLADIGIM ARKADASLIGI VE PLAYERLIGI IYI OLAN CLANLAR - Sayfa 2 Empty BERk

Mesaj tarafından c3pK!N` .MySTeRY* 22nd Temmuz 2010, 23:43

berk efendi acıl ekle msnımı armutcu_atakan@hotmail.com accusedi kuruosan kesınlıkle sendeym eskı clanımızı devm ettırelm 44e gel orda kurulu bır duzen var hıc xp falan 0lanmasını beklemem gecerm dırek accusede o beım war3tekı ılk clanımdır canımdır canım Very Happy
    qoodN1ke
    Er
    Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/06/10
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 9

Mesaj tarafından qoodN1ke 23rd Temmuz 2010, 06:12

Kurmucam Atakan Vazgeçtim Takım falan hazırdı ama Adminlik Yok Bu kadar adminlik yaptıktan sonra da para verip adminlik falanda alamam 1 sene adminlik yaptığım yerde de player olarak oynamam
    c3pK!N` .MySTeRY*
    c3pK!N` .MySTeRY*
    Çavuş
    Çavuş

Mesaj tarafından c3pK!N` .MySTeRY* 23rd Temmuz 2010, 18:57

o zmn cepkin akar armana soyle ugrasmasn kurmak ıcın sen boyle dusunuyosan hıc baslama bencede ben 2.5yıldır admınlkyapıyorm enrdeysen sen bılıosn halen dıorm eger b ı sorn cıkarsa admınsız devm edebılrm para vermektende gocunmam sonucta bu swde gecınıo sen ben para vermessek nası gecınıcek bu sw
    qoodN1ke
    Er
    Er

Mesaj tarafından qoodN1ke 23rd Temmuz 2010, 23:05

Ben Yeterince Para Verdim Biraz Güven Sağlanması Lazım değil mi ? Ben Türkiyenin En Fazla oynanan Pub Serverine geçtim Adamlara Kendimi Tanıttım Direk Koşulsuz parasız Tam yetki Adminlik Verdiler Buna Ne Dersin Peki ? Sırf Sen Ve Arkadaşlarım için Dönecektim War3e Ben Oraya O Kadar Emek Verdim Şimdi Bi Adminlik Çok Görünüyorsa Bana Verdiğim Emeklere Yazıklar Olsun.
    c3pK!N` .MySTeRY*
    c3pK!N` .MySTeRY*
    Çavuş
    Çavuş

Mesaj tarafından c3pK!N` .MySTeRY* 23rd Temmuz 2010, 23:45

ahahaha gülesim gelıyor sadece berk bu sozlerine can dostm gusel ınsan ıyı hos dıosnda sen adamın swsne 1yıldır gelmemıssın sw ne alemde habern yok 2.swnın admın satısları cok kotu 1.swden gecnmeye calısan 2sw var ben 2.5yıldır burda olmama ragmen para verıyorm ve hıc lafını yapmıyorm bu adam bakmazmı atakan burda para verıyor laf yapmıyor bu cocuga ne oluyorda bu kadar yuz bulp hem para vermeden hemde tam yetkı admınlk ıstıo dıe suan serverdakı tek sıkntı nakittir. ayrıca dostlk arkadaslk dıosan o baska ask baska ıs baska konus bakalm ıskoyla mustafa abıle kac yıldır arkadas ama bak nerde smdı bı kac benzer olay yuzunden serverı bırakmak zornda kaldı o nıe laf yapmadı bu konuda laf soyleyebılecek bı kııs varsa bunlarn basında ısko ve ben_ve_silahım gelir lutfen bıraz anlayıs gosterelım eğer guven tazelemek ıstıosan swye gel bıraz oyna duruşuna gore ztn mystı wın senı degerlendırır... c3pK!N` .MySTeRY* den saygılarla.....
    qoodN1ke
    Er
    Er

Mesaj tarafından qoodN1ke 24th Temmuz 2010, 05:47

Canım Ben Öğrenci Adamım.Ayrıca Tam Yetki adminlik istediğimi nerden çıkarttın ben mustafa abiye Bana Tam yetki adminlik verme dedim.Bence Güven kazanma vakti çoktan geçmiş artık 1 sene çalıştım Güvenini kazanamadıysam neyin çabasına gireyim konuşup duruyosun da 2.5 yıldır falan burdayım diye ben devam etseydim 3.5 yıllık olacaktım Ve Hala Para mı verecektm bi de oraya ? Ben şunu demeye çalışıyorum hayatta herşey para değil ve bu serverda paradan başka bişey konuşmadığını anlamış oldum.Ben Türkiyenin en fazla girilen public serverinde kendimi sadece tanıtarak sınırsız zaman ve yetki adminlik alabiliyorsam bedavadan oturup sizin düşünmeniz lazım.War3Pro da çok iyi arkadaşlık ortamı var diye düşünürdüm Ama bu arkadaşlık sadece playerlar arasındaymış bunu anladım.O gittiğim Serverin Gözünü Seveyim adam Sahibi olduğu halde serverda herkesle dost ve bana bir gün bile paranın muabbetini yapmadı.Ve War3 e girmediğim 1 sene boyunca da Emin olun Çok Daha Değerli Dostluklar Elde Ettim.

Herneyse Sana Yeni clanında başarılar Diliyorum.

Biz AccuseD Ailesi olarak Yanımızda ki Arkadaşlarımızda alıp War3ü Bırakıyoruz . Kalan Arkadaşlarada Hayatları Boyunca Başarılar Diliyorum.Allah'a Emanet olun.
    HoH | Aquarius*
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* 24th Temmuz 2010, 06:21

Bu serverda para lafı diye bir şey yoq tabi para ilede geçiniyor ama o public dediğin server para almadan kaç gün dayanabilcekki sen burda gelip war3proya bir şeyler atıp gidiyorsun? ben 1 aylık adminlik alıp paşa paşa 3.5 ay adminlik yaptım... Ve dahada yapmaya dewam ediyom gerektiği yere kadarda edicem atakanı savunuyom çoq doğru konuşmuş sonuçta sen boyle sw bulda opte başına koy... :@ git o serverda ne yersen ye beni burda daha fazla kargaşaya sürükleme... Mustafa abi gerekmedikçede para muhabbeti yapmaz emin oL... Wink Hadi git şimdi o bedava publicte adminlik verenlerin yanına ... adam baq yha 1 yıllık emeğini iki üç cümlede maf ettii... O kadar ekmek yemişsin arkadaş edinmişsin bir de arkadaşlığa laf ediyorsun bu war3prodaki 100 player warsa 100 playerın 99 u birbiriyle dostur arkadaştır...
    1 ide şüphelidir... oda yeni dost olmaya çalışıyordur...

En son c3pK!N` .wLqN* tarafından 24th Temmuz 2010, 17:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
    Mysti.win
    Mysti.win
    Albay
    Albay

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 106
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 39
    <b>Nerden</b> Nerden : ankara
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 158

Mesaj tarafından Mysti.win 24th Temmuz 2010, 06:44

canım cananım goodn1ke ben 26 yasıma yenı gırdım (reklam:D) bu yaşımda hala yaşına bakmadan herkesı adam yerıne koyup sorunlar dınlıyorum çare buluyorum sıkıntıyı kaldırıyorum inanırmısın eşime bile vaktit ayıramıyorum evlıyım ev geçindiriyorum serverde 1 ton 1 senesını geçirmiş player olan oyuncumuz var ben eğer serverde 1 senesını dolduran oyuncuya admınlık verırsem server admınlıkten gecılmez + olarak serverlere aylık olarak yuklu bır para oduyorum merak etme benım cebıme sızden para gırmıyor herkesın derdı var yoksa benım ıcın war3pro olsa ne olur olmasa ne olur türkiyede dunya sıralamasına cıkardıgımız bır server var ve HERKES ŞUNU KABUL ETSINKI BUNDAN SONRA TÜRKIYEDE WAR3PRO KAPANIRSA NE BOYLE BIR SERVER,NE DE BOYLE BIR YONETIM OLMAYACAK illaki geçirdiğimiz 3 sene içerisinde server acıkta verdı sorunlarda oldu birileri gitti birileri geldi yenı ortamlar kuruldu ama hıc bırı admınlık veya yetkı vermıyor dıye serverı bırakmadı kimi okula yogunlastı kımı kısısel sebeplerı oldu ama giden mutlaka geri geldi ki keyfıne gelmedı o oyuncuyuda baglayan bırseyler oldu demekkı sadete gelir isek ben evımım harclıgından para kesıp peynır almayıp servere aylık para ödemem odeyemem ben zaten ınsanları yonetımıne gore değerlendırıyorum kım ıstemez serverde güzel yonetımın yapılmamasını ben admınlıkle ınsan satın alsaydım emın ol şu an war3pro 5. serverini açmıştı ne demek istedğimi gayet ıyı anlamısındır umarım...
    Mysti.win
    qoodN1ke
    Er
    Er

Mesaj tarafından qoodN1ke 24th Temmuz 2010, 07:11

Tamam Buyur Değerlendirelim Abi ben o 1 senenin haricinde de döndüm hatırlarsan servere 2-3 ay da o zaman yaptım serverda adminlik ? Sorum şu sana İnsanları Yönetimine göre değerlendiriyorum Dedin Ben kendimi ele alayım Ben eğer güzel Yönetmiş olsaydım bu serverı sen bana düşünmeden adminlik mi verecektin Peki sana sorarım Ben Güzel yönetemediysem bu serverı Niye Benim zamanımda oynayan Oyuncuların Hepsi Beni Severdi ? Ya da neden Hepsi Benim Yakın dostum Oldu Hadi Hepsini geçtim ben bu servera güzel yönetemediysem neden baş adminlik yaptım bırakmadan önce 2 ay ?

Ben senden adminliği istedim vermedin .Senin bileceğin iş artık istemiyorum versende almam zaten Sadece Belirtmek istediğim Nokta Gözünüz paradan başka birşeylerde görsün Emin ol Mustafa Abi War3pro yu Bıraktığımdan beri de takip ediyorum Bana Eski oyuncu Söyle 1 tane atakan Haricinde Hani nerde Kamikazeler Nerde Antivirüsler Nerde Reborn ler ? Adamlar Servera bağlanılsın Diye Oyuncularına candan davranıyorlar ve adamların kurulduklarından beri değişmeyen kadroları var Neyse Konuyu Daha Fazla Uzatmıycam War3de AccuseD Devri Kapanmıştır Ve Asla Yeniden war3proda AccuseD Diye bi clan kurulmayacaktır.

Hepiniz Kendinize İyi Bakın Saygıda kusur ettiysem ki ettim sanırım Affola. Hakkınızı Helal Edin Kardeşler.

Saygılarımla AccuseD | qoodN1ke <CpT>

En son qoodN1ke tarafından 24th Temmuz 2010, 07:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    qoodN1ke
    Er
    Er

Mesaj tarafından qoodN1ke 24th Temmuz 2010, 07:17

He Bu arada wlqn Benim Kimseye bok attığım Falan yok Ben bu Servera o kadar para verdim Bırak bende fazladan adminlik yapayım demek İstiyorum Ayrıca Dostum O bedava adminlik veren server nereye kadar gidecek diyorsun Gamemonitöre gir bak bakalım türkiyenin ilk sırasında kim var adamlar 3. serverlarını açacaklar Bi Bok bilip bilmeden Edebini adabını Öğrende Gel Karşında Çocuk Yok senin .2 Günlük Adamsın Gelmiş Bana bok Atıyorsun.Benim ağzımı Açtırtma.War3proya kötü demedim Dememde Zaten Senin o 3.5 ay online süre olduğun toplamı ben 1 ayda olmuşumdur .Git Edebini Adabını Takında gel Karşıma benim!
    c3pK!N` .MySTeRY*
    c3pK!N` .MySTeRY*
    Çavuş
    Çavuş

Mesaj tarafından c3pK!N` .MySTeRY* 24th Temmuz 2010, 07:26

bıkere berk wolkan sendende eskıdır bendende ayrıca gıt o gamemonıtore sor bakaym aylık kırası kacmıs yada dur ben soylıyem sana 40 lıra 2.serverıde 40 lıra aylk pc bakımı var 20lırada ona verıyorlar 2swyı 100lıraya kapatıosn burda sw basına 180 lıra masraf gıdıyor ustune extra zaman emın ol cok war3 sw acmayı denedıler bu serverı goruolar kıskanıolar ımrenıolar ve sw acıolar 2.aya gelmeden patlıolar prolarda oyle skntı yok yapacagın tek sey reklamdır pro war3 arasındakı bı gusellıgı soylıym pro oynıyan adamlar war3 oynıyamaz ama war3 oynıyan adamlar krallar gıbı pro oynarlar ıstıosan o cok ovdugn gamemonıtorune soyle sw macı atalm 2tur olcak bır war3 olcak bır pro olucak veya getır takımını turnuvaya katıl bakalm neler yapabılecek arkadaslk dostlk dıosan sahsen 2yıldır ısko alı abı mustafa abı edıp abı mehmet serdar wolkan fatıh ve bır cok arkadasm var coguyla reelden gorustm telefon numaraları vardır bıde bıey dedın kotu yonetıosam neden benı sevıolardı dıe adam map deısmek ıstersn map deısırsn sak dıe adam senı sever ama bu ıyı yonetm deıldır belkı swnın yarısından cogu benı sevmıodur cunku kuralları kesın uyguladıgım ıcın kmseye acımadıgım ıcın ben kotumu yonetıo oluyorm hayır sevgının oynla alakası yok kanının ısınmasıyla alakası var bunun ıcınde admınlk onemlı deıldır dıe dusunuyorm war3 gelmek ıstersen kapımı zher zaman acıktır sana allaha emanet ol cepkın mysteryden selamlar saygılar...
    qoodN1ke
    Er
    Er

Mesaj tarafından qoodN1ke 24th Temmuz 2010, 07:34

Bak atakancım Gamemonitor Dediğim yer dünyadaki tüm oyunların serverlarının bulunduğu bi site Very Happy Ayrıca Canım Benim Takımımı Bu serverdaki herkes çok iyi biliyor çünkü biz giderken beraber gittik Orkan ben Arman Lang ned duathlar ve aramıza sonradan katılan insanlar maç atalım diyosun Buyurun atalım Turnuva ya katılalım istiyorsanız beraber kim daha iyi başarı yapacak ? Biz Adımızı yaptık türkiyede Atakancım Nazdrovia Diye.

Ha şunuda diyeyim şunu sende bende iyi biliyoruz benim adminlik yaptığım dönemde kurallara harfiyen uyardım Öyle Map açmayla falan değil war3 den ediğindim dostlarımın bende de numaraları ve reel den görüştük Kimsenin Kimseye Bişey kanıtlama ihtiyacı yok Kim kimin ne olduğunu biliyor.

Bak Koskoca Sen oynaya şimdi kaç tane serverları var adamların sadece sw satabiliyorlar Önemli olan ne oldum değil ne olacağım demek .

Her neyse o wlqn arkadaşa söylüyorum Kimse beni bu serverdan gönderemedi gönderemezde Benim Dostlarım Bana Yeter Allah'a şükür Atakan Sende bunların Arasındasın Kardeşm Smile
    HoH | Aquarius*
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* 24th Temmuz 2010, 16:52

Kimsenin Sana Bir şey dediği yok istersen kal istersen kalma kimseyi zorla tutmuyoruz... Wink sen kendi kendine konuşuyon kendi kendine cvp veriyorsun Dahada dicek lafım yok tüm war3pro dakileri kendi seviyene çekmeye çalışıyorsun desem yeridir... Wink

Daha fazlada polemik yaratmıyacağım bu son mesajım olabilir. benim cvp verebileceğim bir msj atarsan gereken cevabıda tekrardan alırsın... Wink
    qoodN1ke
    Er
    Er

Mesaj tarafından qoodN1ke 24th Temmuz 2010, 19:16

Ben Dicektim Son Mesajım Diye Polemiğe devam etmeye gerek yok ben sadece baş adminlik yaptığım yerde player olarak devam etmem dedim sonrasında polemik Devam Etti Her Neyse Hepiniz Allaha emanet
    Mysti.win
    Mysti.win
    Albay
    Albay

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 106
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 39
    <b>Nerden</b> Nerden : ankara
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 158

Mesaj tarafından Mysti.win 24th Temmuz 2010, 20:17

sadece tek şey söylemek istiyorum bizim branşımız war3, publıc dekı maç ile war3 mac arasındada bir ton fark var ve ayrıca gamemonıtor de ranklarınızı cok merak edıyorum buyur sslerimiz konuyu okur okumaz duşu bırakıp hazırladım

ilk resim 24 temmuz 15:03 türkiye durumu

GELMIS GECMIS BILDIGIM HATIRLADIGIM ARKADASLIGI VE PLAYERLIGI IYI OLAN CLANLAR - Sayfa 2 2153

buda dünya sıralama rank ve server durumu ranklardan gorebılırısnız ki bu durumlar game monıtore kaydımızı sılıp tekrar yukledıgımız haldekı yanı 1 ayın sonucları

GELMIS GECMIS BILDIGIM HATIRLADIGIM ARKADASLIGI VE PLAYERLIGI IYI OLAN CLANLAR - Sayfa 2 2169
    c3pK!N` .MySTeRY*
    c3pK!N` .MySTeRY*
    Çavuş
    Çavuş

Mesaj tarafından c3pK!N` .MySTeRY* 26th Temmuz 2010, 03:09

sanırsam mustafa abının paylastıgı sey cok acık ve net : ) adımıza yakıısır bı tablo war3pro gaming dunyada war3un oyun adresi...
    SaFa*
    SaFa*
    Albay
    Albay

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 120
    <b>Nerden</b> Nerden : TuRizMin C€NN€T!~~MaRMaR!S
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 27
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 182

Mesaj tarafından SaFa* 27th Temmuz 2010, 12:24

excLa4im < Mithrandir demiş ki:qrow sizin bi oyuncu vaRdı ismini unuttum Bana mitokndririr felan diodu hatıRlıon mu onu ?? Nerde o neden geLmio biLgn varmı

lol! lol! lol!
    ArkaTamp10
    ArkaTamp10
    KorGeneral
    KorGeneral

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 238
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/01/10
    <b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL # Kadiköy
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 39
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 494

Mesaj tarafından ArkaTamp10 27th Temmuz 2010, 13:18

[DaRk~~ATTaCk] | SaFa demiş ki:
    excLa4im < Mithrandir demiş ki:qrow sizin bi oyuncu vaRdı ismini unuttum Bana mitokndririr felan diodu hatıRlıon mu onu ?? Nerde o neden geLmio biLgn varmı

lol! lol! lol!

lol! lol! lol! lol! lol! lol!

sana lol diğil yoruma lol Very Happy:D
    SaFa*
    SaFa*
    Albay
    Albay

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 120
    <b>Nerden</b> Nerden : TuRizMin C€NN€T!~~MaRMaR!S
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 27
    <b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 182

Mesaj tarafından SaFa* 27th Temmuz 2010, 18:20

~KaaN` demiş ki:
    [DaRk~~ATTaCk] | SaFa demiş ki:

lol! lol! lol!

lol! lol! lol! lol! lol! lol!

sana lol diğil yoruma lol Very Happy:D

qweqwewqe lol! lol!
    HoH | Aquarius*
    HoH | Aquarius*
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından HoH | Aquarius* 27th Temmuz 2010, 21:24

Bende lol Yapam Bari :F lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Forum Saati 17th Mayıs 2024, 17:53